EN PL
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Example Frame
O FIRMIE MARKI OSIĄGNIĘCIA REFERENCJE USŁUGI DODATKOWE BLOG KONTAKT
OSIĄGNIĘCIA

2016

Wygłoszenie trzech prelekcji w ramach projektu Kobieta Liderem oraz udział w panelu dyskusyjnym Kobieta w XXI wieku w roli eksperta.


2015

Wywiad dla telewizji 71News o blogu, imprezach wymiany ubrań SWAP Wrocław oraz cyklu wydarzeń "Moda na Biznes", który został wyemitowany w grudniu w ogólnopolskiej telewizji oraz 2 krótkie wywiady do newsów i do 18 odcinka programu Kulturastyka.


Prezenatcja pt. "PR - the great tool to promote" przeprowadzona na październikowej edycji spotkań z cyklu Tech Saturdays.


Prezentacja pt. "Sukcesy i porażki Startupa" wygłoszona w lipcu w ramach Talent Show przed uczestnikami AKADOS Camp 2015 w Szczyrku


Wygłoszenie łącznie trzech prelekcji dla studentów Politechniki Wrocławskiej w marcu i maju pod tytułem "Sukcesy i porażki Startupa".


2014

W sierpniu firma zaprezentowała się na spotkaniu wrocławskiego klubu Asbiro. Tematem prelekcji były "Sukcesy i porażki Startupa".

We wrześniu ta sama prezentacja została wygłoszona w języku angielskim ("Failules & successes of start up") w Wyższej Szkole Biznesowej SRH Hochschule w Berlinie przed międzynarodową grupą studentów.

W październiku firma znów wystąpiła we wrocławskim klubie Asbiro z prelekcją o mitach i legendach prowadzenia własnej działalności.


2013

Firma Juliversum była uczestnikiem międzynarodowego konkursu Global Student Entrepreneur Awards organizowanym przez Entrepreneurs' Organization. Firma zakwalifikowała się do Finału Regionalnego Global Student Entrepreneur Awards - Poland w Poznaniu.


2012

Pierwszym zleceniem wykonanym przez Agencję Marketingową POMELOGO był logotyp Akademickich Mistrzostw Świata w Kolarstwie. Zawody odbyły się w Jeleniej Górze lipcu 2014 roku.UDZIELONE WYWIADY