EN PL
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Example Frame
O FIRMIE MARKI OSIĄGNIĘCIA REFERENCJE OFERTA LinkedIn BLOG KONTAKT
OPINIE KLIENTÓW


Bisnes, strategia i LinkedInPełen profesjonalizm w doradztwie korzystania z LinkedIn i budowania wizerunkowego. Zaangażowanie przekraczające podjęte zadanie (w moim przypadku budowanie wizerunku na LinkedIn w celu znalezienia pracy) i realizacja na wysokim poziomie. Przekazana wiedza jest konkretna i do pełnego wykorzystania wraz z dodatkowym zaangażowaniem tworzy duże możliwości.
Mając ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, chciałbym mieć w zespole Panią Julię, która nie tylko uczy ale również inspiruje do podjęcia konkretnych działań.
| Sławomir Pawłowski, MBAPolecam p. Julię Daroszewską jako konsultanta LinkedIn
  • wielkie doświadczenie
  • umiejętnośc przekazania wiedzy
  • zainteresowanie i skupienie się na zagadnieniach odbiorcy
Konsultacje były pożyteczne, konkretne i inspirujące. Polecam!
| Daniel OlkowskiJulia to doskonały rozmówca i błyskotliwy konsultant. Wysłuchuje, dociera do sedna zagadnienia. Uzyskane instrukcje są precyzyjne i proste do wdrożenia. Z ogromnym zainteresowaniem przyjąłem jej propozycje dotyczące profilu osobistego oraz firmowego na LinkedIn. W trakcie konsultacji dowiedziałem się także o regułach portalu.
Julia to bardzo wartościowy kontakt. Osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach. Z pewnością będę wracał do moich notatek - to są cenne inspiracje.
| Wojciech KoczorowskiWszystkim tym którzy są krótko na linku i nie wiedzą jak być widzialnym a reklama jest dźwignią handlu polecam p. Julie. Pełen profesjonalizm, doradztwo, serdeczność, zrozumienie, ciepło jakie dostałem za nie wielkie pieniądze.
Z konsultacji dot. LinkedIn zrobiła się konsultacja strategiczna i zyskałem pomysł na swoją usługę i dotarcie do klientòw również z poza internetu.
| Grzegorz ZiółekDziękuję Pani Julii za pomoc w dostosowaniu mojego profilu Linkedin oraz cenne wskazówki, dzięki którym dotarłam i nawiązałam współpracę z zadowolonymi z moich usług klientami. | Marta OlesiakKonsultacja dotyczyła pomocy w przełamaniu się w kwestii czynnego korzystania z portalu LinkedIn. Podczas niej został przeprowadzony audyt oraz otrzymałem wytyczne co do zmian, które należy w nim wprowadzić. Konsultacja telefoniczna przeprowadzona została w sposób bardzo profesjonalny. Z pewnością na pojedynczej współpracy nie poprzestaniemy. | Piotr KordanaOtrzymałem od Julii Daroszewskiej pakiet konkretnych rekomendacji jak lepiej wykorzystać Linkedin do celów biznesowych i rozszerzenia sieci istotnych kontaktów. Polecam zatem Julię jako świetną specjalistkę w na tym polu. | dr Włodzimierz RząsaPolecam p.Julie Daroszewska... znakomicie tłumaczy jak korzystać z LinkedIn-a gdzie szukać np. zapomnianych kontaktów, pomaga ustawić wszystkie przydatne funkcje - pomoc jej jest bezcenna, do każdej info wysyła też screen dzieki temu wszystko można dokładnie zrozumieć.
Ja np. od dawna szukalem kontaktu ze znajomym z którym rozmawiałem przed 2 laty,zapomniałem jego imienia i nazwiska a p. Julia w ciągu kilku minut pomogla mi go odnaleść :-) Polecam bardzo :-)
| Jacek GlinkowskiZgłosiłam się do p. Julii po radę w sprawie mediów społecznościowych, bo nie byłam przekonana czy moje osobiste jak i firmowe działania są słuszne. W związku z tym, że profili mamy kilka, wartościowa informacja była kluczowa aby nie popełniać więcej błędów. Proste i konkretne info, analiza naszych profili sprowokowało nas do dużo skuteczniejszego działania i idzie nam coraz lepiej. | Dorota BartosiakZ przyjemnością polecam wszystkim osobom chcącym poznać możliwości LinkedIn kontakt z Panią Julią. Odpowiada zwięźle i merytorycznie, a jednocześnie błyskotliwie i empatycznie na pytania problemowe związane z ww. kwestią. | dr Renata RuniewiczJulia jest prawdziwą specjalistką od social media marketingu oraz brandingu. Dzięki konsultacji z nią dowiedziałem się wielu nieoczywistych rzeczy, na które do tej pory nie zwracałem uwagi. Z czystym sumieniem polecam konsultacje z Julią. | Michał PuchałowiczCzytałam publikacje oraz komentarze Pani Julię na LinkedIn, a ponieważ zainteresował mnie opis "poszukuję pracy" postanowiłam napisać. Pani Julia życzliwie potraktowała moją prośbę o pomoc "jak szukać pracy na LI" i odbyła ze mną profesjonalne szkolenie. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i chęci dzielenia się nią. Liczyłam na jeden krótki mail, a otrzymałam solidną porcję profesjonalnych wskazówek. Co teraz? Będę wcielać wszystkie rady w moje życie na LI. A każdemu nowicjuszowi rekomenduję kontakt i szkolenie z Panią Julią. Nie tylko odnośnie LinkedIna, ale też spraw związanych ze stylizacją i profesjonalny PiaRem. Warto? Warto! Pani Julio raz jeszcze baaaaaaardzo dziękuję. | Agnieszka Piątkowska (Rudnicka)
Ubiór - Osobista StylistkaJestem bardzo zadowolona ze współpracy z Julią. W ważnym dla mnie momencie, kiedy zupełnie nie miałam czasu na zakupy, Julia uratowała moje stylizacje na dwie ważne imprezy. W dwie godziny miałam wszystko, co potrzebowałam i dzięki profesjonalnemu doradztwu Julii na obu imprezach mogłam poczuć się jak milion dolarów :) | Anna KotarbaPoznalem Julię przez czysty przypadek podczas jednej z akcji zbiórki pieniedzy dla dzieci, w których raz na jakiś czas biorę udział. Finalem było spotkanie się w celu "przegladu" mojej szafy. Nigdy ale to przenigdy nie wierzylem w bajki typu "specjalista od wizerunku pomoże w ubraniu się". Julia sprawila, że nie tylko zacząłem w to wierzyć ale i doceniać. Jest mega doświadczonym specjalistą z nieskonczonym pokladem energii !!!
Ponad 6 godzin bylem "torturowany" i "meczony".
Przymierzylem setki ubrań (uwierzcie że jako rasowy facet przeżylem piekło) i w końcu trafila w krój, który idealnie pasuje.
Z czystym sercem polecam jej uslugi.
| Krzysztof NikiszJulia jako osobista stylistka bardzo mi pomogła i nadal pomaga, jestem bardzo zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy. | Łukasz SolarskiZakupy dla mnie to istny koszmar. A ubranie na co dzień to polar i dżinsy. Potrzebowałem czegoś na I Komunię dziecka. Nie chciałem ubierać garnituru od ślubu do pogrzebu. Potrzebowałem czegoś, w czym będę w całkiem elegancki, ale nie sztywny jak garniak. Z pomocą przyszła mi Julka. Wysłuchała oczekiwań i umówiliśmy się na rajd po sklepach. Będąc w przymierzalni z wybranymi zestawami i mierząc, ona donosiła kolejne propozycję. Dodatkowo, szybko na smartfonie wyszukiwała promocji i rabatów na stronach sklepu. Z zaproponowanych zestawów jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo zamiast tylko stroju na I komunię wybrałem kilka ubrań do chodzenia na co dzień. Zakupy z Julką to prawdziwa metamorfoza i przyjemność. | Bartosz Smoliński


Wsparcie w kwestii CV


Julia jest ciekawą osobą. Spotkaliśmy się, kiedy byłem na etapie poszukiwania nowego pracodawcy i potrzebowałem wsparcia w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Były to profesjonalne konsultacje, które przyspieszyły proces przygotowania CV, a następnie zwiększyły zainteresowanie potencjalnych pracodawców moją kandydaturą. Czasami wystarczy posłuchać rad kogoś, kto również szukał pracy, aby być bliżej celu.
Dzięki Julia.
| Przemysław Kostrzewa


Organizacja wydarzeń


Impreza zorganizowana na zlecenie miasta Wrocław w ramach cyklu Wyspa na Weekend - zobacz referencje