EN PL
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Example Frame
O FIRMIE MARKI OSIĄGNIĘCIA REFERENCJE OFERTA LinkedIn BLOG KONTAKT
Firma Juliversum oferuje pomoc w formie konsultacji lub jak kto woli Korepetycji z Biznesu.
Celem spotkań jest dokładne zapoznanie klienta z narzędziem jakim jest LinekedIn oraz nabycie przez niego umiejętności sprawnego posługiwania się nim.

POZYSKIWANIE KONTRAHENTÓW


Klient zostaje zapoznany z narzędziem od strony strategicznej jak i technicznej. Poznaje sposoby skutecznego poszukiwania potencjalnych kontrahentów i osób zainteresowanych świadczonymi przez niego usługami. Dowiaduje się, jak działać, żeby dać się zauważyć i przekuć swoją obecność w medium jakim jest LinkedIn na generowanie zapytań ofertowych.

DZIAŁANIA PR - BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ / WIZERUNKU EKSPERTA


Innym sposobem wykorzystania tego medium społecznościowego dotyczy działań PR-owych, pomocnych w procesie budowania marki osobistej - wizerunku eksperta. Podczas konsultacji indywidualnych, jak i szkleń szkoleń dedykowanych pracownikom firm, którzy występują w roli ambasadorów danej firmy uczę, jakie czynności podejmować i jak działać, być postrzeganym jako ekspert w swojej dziedzinie. Działania te mają przełożyć się na postrzeganie klienta lub jego firmy (poprzez działania obecnych na LinkedIn pracowników) jako godnego partnera biznesowego.

Ponieważ zajmuję się bardzo szeroko pojętym marketingiem i strategią, przekazywana przeze mnie wiedza oraz udzielane w kwestii Social Mediów wsparcie często znacznie wykracza poza działania związane z samym LinkedIn. Klienci wielokrotnie dostają dużą dawkę dodatkowych inspiracji, które przydatne są w (roz)budowaniu ich biznesów.SYSTEMATYCZNE WSPARCIE (najefektywniejsze i najskuteczniejsze)


Systematyczne wsparcie zapewnia ciągłe działanie, a to gwarantuje efekt i sukces w kwestii wykorzystywania LinkedIna do działań biznesowych.

Jeśli masz problem z motywacją i zabraniem się do pracy samodzielnie i wolisz stałą pomoc w tworzeniu treści i wsparcia w działaniach (np. przy tworzeniu postów lub artykułów), najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zryczałtowany pakiet kilku godzin do wykorzystania w przeciągu określonego czasu.
Dzięki temu będziemy razem, systematycznie pracować na Twój sukces na portalu LinkedIn.
Ten pakiet zawiera zarówno audyt profilu i wprowadzanie w min zman oraz dostosowywanie go do Twoich celów i jak i dalszą kontrolę postępów.
W ramach pakietu godzin pomogę Ci w tworzeniu postów oraz pisaniu artykułów.
Ponadto każdą z wykupionych godzin możesz zamienić na gotowy post.

Oferuję wspólne 3 miesiące pracy nad Twoim portalem po 8 godzin do wykorzystania w ciągu każdego miesiąca.

  CENA 3-ech miesięcy wspólnych działań:

  • płatne w ratach: 3x 1500zł
  • płatne z góry: 3900zł


Jak to wygląda w praktyce?

Najlepszą formą pracy przy pakietach jest ustalenie stałej pory naszych konsultacji, kiedy w ciszy i spokoju możemy wszystko omówić i przedyskutować. Można to porównać do korepetycji lub, jak u coacha - stałych sesji LinkedInowych. Dzięki temu działania będą systematyczne, a efekty widoczne.TYLKO KONSULTACJE

 • Audyt profilu | omówienie tego, co należałoby poprawić, żeby zwiększyć efektywność działań w tym medium społecznościowym
 • Planowanie działań | tworzenie strategii pod kątem konkretnego celu, np. pozyskiewanie partnerów biznesowych, budowanie wizerunku eksperta lub szukianie pracodawcy
 • Tworzenie treści | tworzenie i planowanie treści postów i artykułów do publikowania w ramach działań na portalu LinkedI, które będą interesujące dla określonej grupy lub grup odbiorców

Konsultacje mogą odbywać się telefonicznie lub podczas spotkania na żywo.
Na spotkanie na żywo zapraszam w góry: Karkonosze, nieco niższe, ale równie cudowne - Góry Sowie albo prosto do stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia.
W każdym przypadku obowiązuje przedpłata.

  CENA

  • 1 godzina: 230zł
  • 3 godziny: 600zł


Co mam wybrać?

W ciągu godzinej konsultacji omawiam, co należy zmienić, zaktualizować lub wypełnić w Twoim profilu LinkedIn, aby był on bardziej atrakcyjny dla dobiorców i lepiej wspierał Cię w osiągnięciu sukcesu.
Następnie wyjaśniam, jak pracować z portalem LinkedIn, co i jak to robić. Wspólnie tworzymy także strategię działania w tym medium społecznościowym.
Tu Cię zostawiam, a Ty działasz dalej sam np. używając swoich notatek.

Jeśli wolisz, żebym asystowała Ci podczas Twoich działań pomagając w wypełnaniu i uzupełnianiu każdego moduł na LinkedIned po kolei i dokładnie, a następnie wspólnie stworzyć gotowe do opublikowania posty, lepiej wybrać pakiet trzygodzinny i bez stresu oraz presji czasu tworzyć profil razem ze mną.

Nikt nie staje się ekspertem i biegle nie opanowuje tematu w zaledwie chwili - np. godziny, (czy też trzech). Jeśli więc nadal czujesz potrzebę, żeby o coś nie zapytać lub chcesz skonsultować swój post lub artyukuł, możesz skorzystać z oferty wsparcia - „Pomoc w nagłych wypadkach” opisana poniżej.

POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH


Po konsultacji i wdożeniu zmian, kiedy zaczniesz już działać na portalu LinkedIn, możesz skontaktować się ze mną i przedyskutować wątpliwości. Mogę również udzielić Ci kolejnych porad i odpowiedzieć na pytania, które pojawiły się w trakcie Twojej pracy z portalem.
Jeśli masz więc krótkie pytania, które od czasu do czasu chcesz szybko omówić, pakiet 1-godzinny podzielony na 15-minutowe sesje będzie dla Ciebie idealny.

 • Monitorowanie postępów klientów w odczuwaniu profilu i działaniu w LinkedIn
 • Omawianie wątpliwości, konsultowanie tekstów postów
 • Wsparcie w kwestii znajdywania i wyboru tematów do treści

  CENA

  • 1 godzina (minimalna sesja: 15min): 300zł

SZKOLENIA LINKEDIN

LinkedIn dla firm

Szkolenia dla firm mają formę warsztatową i są kompleksowe. Ich zakres obejmują omówienie profili użytkowników, którzy traktowali są jako ambasadorzy firmy, oraz takie ich dopasowanie, żeby działały one jak wizytówka dla potencjalnych ich odbiorców.
Następnie omawiam funkcje i działanie portalu oraz, wspólnie z uczestnikami tworzymy strategię działania w tym medium społecznościowym, żeby, w zależności od określonego celu biznesowego, LinkedIn był dodatkowy medium wspierającym działania biznesowe przedsiębiorstwa i służył usprawnieniu procesów i pracy poszczególnych jej działów.
Omawiane są również sposoby działania dotyczące prowadzenia profili zarówno firmowych jak i osobowych uczestników.


Każde szkolenie dopasowane jest do celów i potrzeb klienta. W przypadku zainteresowania i otrzymania szczegółowych informacji/oferty, proszę o kontakt: 71 756 88 94.

  CENA

  • 7 godzin szkolenia z warsztatem: 4500zł
  • + koszty delegacji (uzależnione od lokalizacji szkolenia)KOREPETYCJE Z BIZNESU


 • Planowanie kariery | konsultacje związane z zaplanowaniem działań dot. znalezienia (wymarzonej) pracy
 • Personal Branding | konsultacje z zakresu budowania marki osobistej

  CENA USŁUG

  • 1 godzina: 230zł
  • 3 godziny: 600zł